Aplikacja Pierwsza Pomoc

Aplikacja Pierwsza Pomoc

Author
  • Funkcjonalność
  • Innowacyjność
  • Ocena użytkowników

Aplikacja pierwsza pomoc, pobierz już teraz:

Aplikacja pierwsza pomoc  opsiująca wiele wskazówek, mogących pomóc w różnych kryzysowych sytuacjach. Zawiera ona opisy najczęściej spotykanych dolegliwości oraz sposoby ich rozwiązywania. Dzięki przejrzystemu interfejsowi w szybki i łatwy sposób, odnajdziesz każdą dolegliwość. Dzięki czemu, będziesz mógł udzielić niezbędnej pomocy w mgnieniu oka.

Oprogramowanie, zawiera wiele niezbędnych materiałów i wskazówek, dzięki którym w każdej chwili przypomnisz sobie dokładne zasady udzielania pierwszej pomocy. Poprzez zainstalowanie aplikacji otrzymasz również wiele cennych informacji dzięki którym poprawisz bezpieczeństwo swoje oraz Aplikacja Pierwsza Pomocswoich bliskich. W aplikacji pierwsza pomoc, odnajdziesz między innymi informacje takie jak adresy punktów medycznych, opisy wielu dolegliwości, porady dotyczące szczepień, czy też lista rzeczy które powinny się znajdować w apteczce pierwszej pomocy.

Aplikacja Pierwsza Pomoc posiada również wbudowany poradnik chorób tropikalnych i tamtejszej medycyny, który na pewno przyda się podczas dalekich wycieczek do egzotycznych krajów. Dzięki niemu będziesz wiedział do jakich szczepień się przygotować, oraz na jakie zagrożenia zwracać największą uwagę. Wiele informacji zawartych w aplikacji, przyda się niejednokrotnie.

 

Aplikacja pierwsza pomoc, Funkcje :

Jednym z dodatkowych przydatnych udogodnień w aplikacji, jest możliwość jej personalizacji. Możliwe jest podanie podstawowych informacji o sobie i swojej rodzinie takich jak: Imię i Nazwisko, zdjęcia, grupa krwi, przyjmowane leki, dane lekarzy rodzinnych, czy też przebyte choroby bądź alergie.     W kryzysowych sytuacjach informacje te będą niezbędne do udzielenia pierwszej pomocy i szybkiego podjęcie leczenia.

Kolejnymi narzędziem aplikacji Pierwsza Pomoc jest wbudowany metronom, dzięki któremu udzielenie pierwszej pomocy będzie o wiele łatwiejsze, aplikacja posiada również wbudowaną latarkę, która umożliwi przeprowadzenie pomocy również w nocy. Kolejną przydatną funkcją jest możliwość szybkiego i łatwego połączenia ze służbami ratowniczymi, za pomocą jednego kliknięcia.

Aplikacja została stworzona w taki sposób, aby jej użytkowanie było łatwe i intuicyjne, wszystkie funkcje podzielone są na kategorie, co jeszcze bardziej ułatwia wyszukiwanie informacji wewnątrz aplikacji Pierwsza Pomoc. Wszystkie te funkcje umożliwiają podjęcie natychmiastowych skutecznych działań w obliczu nagłego zagrożenia.