Fejs Time

Fejs Time

Author
  • Funkcjonalność
  • Innowacyjność
  • Ocena użytkowników

Fejs Time Sprawdź ile czasu straciłeś na FB

Fejs Time nowa aplikacja umożliwiająca sprawdzenie ile czasu spędziłeś na facebooku. Większość ludzi jest zaskoczona ile czasu poświęcili na przeglądanie kont znajomych. Teraz i ty możesz sprawdzić ile czasu ci to zajęło.Dzięki aplikacji Fejs Time, spojrzysz z zupełnie innej perspektywy, na zachowania związane z fejsem. Prawie 90 % użytkowników po użyciu aplikacji, zadeklarowało ograniczenie czasu jaki poświęcają na relacje online.Wyniki większości osób są bardzo zaskakujące dla samych użytkowników, którzy nie zdają sobie sprawy z ilości czasu jaki poświęcają na surfowanie po fejsie. Sprawdź sam ile czasu poświęcasz na użytkowanie Fb. Może i ty będziesz chciał ograniczyć ten czas, na rzecz bardziej kreatywnych zajęć.

Fejs TimeA ty ile czasu spędzasz na facebooku ? Sprawdź już teraz czy nie jest to przypadkiem zbyt wiele. Zdajemy sobie sprawę, że Fb to wiele ciekawych rozwiązań i możliwości. Jednakże warto mieć kontrolę nad własnym życiem, a póki nie mamy świadomości na jakiś temat, wydaje się to mało istotne. Między innymi dlatego też warto sprawdzić ile czasu spędzasz na facebooku, a Fejs time ci w tym pomoże.

Fejs time jak sprawdzić ile czasu spędziłeś na FB.

Fejs time to niecodziennie narzędzie, dzięki któremu sprawdzisz ile czasu spędziłeś na facebooku od kiedy założyłeś tam konto. Jak przekonują twórcy, funkcjonalność ta jest bardzo dokładna i narzędzie nie myli się bardziej niż 1 procent w swoich wyliczeniach. Aby sprawdzić ile czasu spędziłeś na Facebooku wejdź na stronę twórców wtyczki i postępuj zgodnie z zamieszczonymi tam punktami. Czyli musisz podać adres email na jaki jest zarejestrowane konto, które chcesz sprawdzić, a następnie zweryfikować dane i odczekać kilka chwil na wykonanie przez algorytm obliczeń. Niektórzy ludzie po sprawdzeniu ile czasu spędzili w mediach społecznościowych decyduje się ograniczyć ten czas w radykalnym stopniu. Musisz być przygotowany na każdy wynik. To nie koniec świata jeśli spędziłeś na facebooku więcej czasu niż powinieneś.