Emotikony na FB

Emotikony na FB

Author
  • Funkcjonalność
  • Innowacyjność
  • Ocena użytkowników

Emotikony na FB.

Emotikony na fb, sprawdź czy już znasz je wszystkie.  Emotikony jak sama nazwa wskazuje są to ikony przedstawiające przeróżne emocje. Emot od angielskiego słowa emotion, i icon od ikona. W dzisiejszych czasach portale społecznośćiowe są ważnym środkiem komunikacji między ludzkiej. Serwisy oferują szereg narzędzi które ułatwiają kontakty ze znajomymi, oraz wyrażanie swoich uczuć i emocji. Najlepszym przykładem takich narzędzi są emotikony, dzięki którym możemy dokładnie określić jakie emocje towarzyszą użytkownikowi w danej chwili.

Emotikony odmieniły sposób w jaki ludzie korzystają z portali społecznościowych, a utrzymywanie kontaktów stało się dużo przyjemniejsze.  Emotikony to także, doskonała zabawa, gdyż każdy może je tworzyć według własnego uznania i wyobraźni. Emotikony na fb to świetna okazja aby rozwijać swoją kreatywność, a także świetnie się bawić. Świetnym pomysłem będzie zorganizowanie konkursu na najzabawniejszą bądź straszną emotkę. Pomysłów jest mnóstwo, a natchnienie możesz czerpać za naszej obszernej bazy, wybranej specjalnie dla ciebie.

Emotikony na fb

Emotikony na FB, najnowsza baza emotikon.

Jeśli szukasz najciekawszych i najnowszych emotikon dobrze trafiłeś, nasz zespół przegląda dziesiątki serwisów każdego dnia w poszukiwaniu najświeższych i najciekawszych grafik, emotikon oraz naklejek dostępnych w sieci. Dodatkowo baza wspierana jest przez autorkskie projekty naszych grafików, co gwarantuje, że podobnych emotek nie znajdziesz nigdzie indziej.  Staramy się być na bieżąco z wszelkimi nowinkami w świecie portali społecznościowych gwarantuje to stale rozwijaną bazę najciekawszych emotikon w sieci.

Poniżej znajdziesz przykładowe emotikony w naszym katalogu, a pełna baza zawiera ich kilka tysięcy, podzielone są na kategorie takie jak, łapki, klocki lego, kreskówko-we zwierzątka,  śmieszne owce, smoki, koty, buźki, króliczki, flamingi, uczniowie, znaczki i wiele więcej.  Plik z zestawem emotikon został umieszczony na zewnętrznym serwerze z uwagi na ograniczenia transferowe.  W celu pobrania najnowszej bazy kliknij zielony przycisk poniżej, a następnie postępuj zgodnie ze wskazówkami przedstawionymi na ekranie. Życzymy dużo zabawy podczas użytkowania najnowszych emotikon do fb.